Hakkımızda


Hakkımızda

İstanbul Birol Kombi Servisi , sektör de uzun yıllar kaliteli bir hizmet vermektedir.

Amacımız profesyonel ve eğitimli ekibimizle size en iyi uygun çözümü sunmaktır.

Her geçen gün kendini yenileyen ve teknolojik gelişmelere bağlı olarak sektörde diğer firmalara nazaran daha aktif ve müşteri memnuniyetinin %100 e çıkarılmasını ön planda tutulmaktadır.

Bünyemizde tüm kombi ve klimaların bakım ve onarımı yapılmaktadır. İstanbul Birol Kombi Servisi 7/24 servis hizmeti vermektedir.

Periyodik olarak kombi ve klimalarınızı bakım ihtiyacını İstanbul Birol Kombi Servisi size en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Bütün Kombi bakım ve servis hizmetleri profesyonel Teknik ekibimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Kombi Hakkında Genel Bilgiler

1.Kombi Nedir?
Kombi konutunuzun veya iş yerinizin ısıtma ve sıcak su gereksinimini karşılayan bir cihazdır. Bunedenle kısaca Kombi (İngilizcede Combined/Birleşik) olarak adlandırılır.
2.Nasıl Bir Cihazdır?
Kombi duvara asılabilen, ebatları küçük, hafif, az yer kaplayan, gerektiğinde kolay taşınabilen, sessiz çalışan, kullanıcıya bağımsız ısınma konforu sağlayan bir cihazdır.
3.Kombi Yapımında Ne Tür Malzeme Kullanılır?
Kombi yapımında genel olarak Galvanizli çelik, DKP saç, bakır, alüminyum ve plastik malzemelerden yapılmış parçalardan oluşmaktadır
4.Hangi Parçalardan Oluşmaktadır?
Kombi ana parçalar olarak elektronik kart, pompa, üç yollu vana, brülör, eşanjör, fan ve genleşme tankı kontrol elemanları olarak ta ntc, baca sensörü, akış şalteri gibi zorunlu sistem ve emniyet ekipmanlarından oluşmaktadır.
5.Kombinin Avantajları Nelerdir?
Kombi kullanıcısına bireysel ısınma özgürlüğü sağlamakla beraber kullandığınız kadar ücret ödersiniz. Ayrıca sıcak su kullanım esnasında suyu konforlu ve kesintisiz kullanmanızı sağlar. Sıcak su kullanımı için ayrı bir cihaz kullanmanıza ve ücret ödemenize gerek kalmaz gerek kalmaz.
6.Kombi Nasıl Mekanlarda Kullanılır?
Kombi günümüze kadar tek daireli kullanımlar için üretilmiş bir cihazdı. Günümüz teknoloji ve sistemleri sayesinde kaskat uygulamaları ve büyük kapasiteli cihazlar sayesinde daha fazla alan ısınabiliyor.
7.Çalışma Prensibi Nasıldır?
Kombi cihazları daha önce sadece sıcak su kullanımında kullanılan şofbenlerde olduğu gibi cihaz içerisindeki bakır borulardan sirkülasyon olan suyun eşanjör vasıtasıyla ısıtılması ilkesi üzerine çalışırlar.
8.Kombi Güvenli Çalışan Bir Cihaz mıdır?
Yeni nesil kombi cihazlar atık gazın geri tepmesine , içerisinde bulunan suyun aşırı ısınmasına, alevin sönmesine, kış aylarında donmaya ve kullanım esnasında oluşa bilecek gaz kaçağına karşı TSE standartlarının ön gördüğü her türlü önlem ve tertibat alınmıştır.
9.Kombi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Kombi alımı esnasında nasıl bir ürün alacağınız hakkında daha öncede bir izleniminiz yoksa araştırma yapın. Satış büroları tarafından tavsiye edilen cihazın kapasitesinin kullanacağınız yeriçin yeterli olup olmadığı hakkında bilgi edinin. Sektörde söz sahibi, geniş servis ağı olan ve güçlü firmaların ürünlerini tercih edin. TSE belgesinin olup olmadığı mutlaka öğrenin. Ayrıca kombi alımı sırasında tercihimiz kombinin maliyeti değil, cihazın yakıt tüketim bedeli ve arıza esnasında oluşabilecek servis maliyetlerinin de önemli olduğu unutmayınız.
Buy Viagra Online

beeg xnxx